OSP

Krzymów

 
 

 
 
 
 
      Nasza remiza

 
 
 
 Ostatnia aktualizacja:  2018-06-26 20:47:57
 
 
Zlot motocyklowy

 
      W Paprotni na terenie obiektu przeznaczonego na tzw. sporty ekstremalne odbyło się otwarcie sezonu motocyklowego organizowane przez Koło Motocyklowe „Magneto”. Uroczystość miała swój początek w Brzeźnie , gdzie przed GOK nastąpiła zbiórka wszystkich zainteresowanych na swych jednośladach.  Następnie cała grupa kilkudziesięciu motocyklistów udała się do Krzymowa, gdzie w kościele parafialnym została odprawiona msza święta w ich intencji, którą odprawił ks. Ireneusz Mrowicki miejscowy proboszcz.

     Po mszy cała kolumna pojazdów udała się na miejsce zlotu, czyli ma miejsce po byłej żwirowni w Paprotni. W zlocie uczestniczyło kilkudziesięciu kierowców rożnego rodzaju motocykli od skuterków po naprawdę ciężkie maszyny.

     Organizatorzy przygotowali cały szereg atrakcji, między innymi można było wziąć udział w konkursach sprawności dla motocyklistów, oraz kierowców quadów. Podczas zlotu miał miejsce wyścig na torze dla chętnych na wszelkich pojazdach. Również można było skorzystać z przejażdżki na quadach. Koniński WORD przygotował udział w jeździe pojazdem z piłka na masce, dla zainteresowanych udostępniono alkogogle, które pokazywały świat po spożyciu alkoholu. Również atrakcją był udział w bitwie piantbolowej, w rzucie oponą, oraz inne atrakcje.

     Udział jednostek OSP z terenu naszej gminy Krzymów, polegał na zabezpieczeniu imprezy, kierowaniem ruchem itp.   
 
 
     

 
 
Osób on-line

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
Copyright © 2009-2011   OSP Krzymów