Ostatnia aktualizacja:  2018-02-24 15:45:55

Wyróżnienie dla OSP Krzymów

W OSP Kazimierz Biskupi odbyła się spotkanie członków Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Koninie. Podczas spotkania omawiano kilka tematów dotyczących działalności Ochotniczych Straży Pożarnych min. statystykę pożarową, przygotowanie do uroczystości  z okazji dnia strażaka i inne. Jednym z tematów było również podsumowanie współzawodnictwa między jednostkami OSP w powiecie. Komisja oceniająca jednostki oceniała między innymi: czas wyjazdów do zdarzeń, udział w imprezach społecznych, aktualność ubezpieczenia pojazdów i druhów, ilość odbytych pokazów  a jednym z ważniejszych kryteriów była oceniana współpraca i zaangażowanie przy pracy z młodzieżą.   Komisja wyłoniła zwycięzców w następującej kolejności:

• I miejsce OSP Kazimierz Biskupi
  • II miejsce OSP Dobrosołowo
  • III miejsce OSP KRZYMÓW

Prezes Jan Czaja odebrał z rąk Prezesa Powiatowego ZOSP RP druha Władysława Kolińskiego oraz Komendanta Miejskiego PSP bryg. Błażeja Rakowskiego dyplom oraz puchar za zajęcie III miejsca.

Poza tym nasza jednostka otrzymała również gratyfikacje pieniężną przyznaną podczas przekazywania środków z KSRG.

Bardzo się cieszymy że nasza jednostka uzyskała takie wyróżnienie a nasza praca i zaangażowanie zostało dostrzeżone.