OSP

Krzymów

 
 

 
 
 
 
      Nasza remiza

 
 
 
 Ostatnia aktualizacja:  2018-06-26 20:47:57
 
Wojewódzkie eliminacje OTWP
 

 

     21 marca w Żerkowie powiat jarociński odbyły się eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega Pożarom”. Naszą jednostkę, gminę i powiat koniński reprezentowali  Marta, Rafał oraz Robert Tomiccy. Niestety nasi młodzi przedstawiciele nie zdołali się zakwalifikować do finału w którym udział wzięło pięciu najlepszych uczestników w danej grupie wiekowej. Kolejno Marta zdobyła 28 punktów w I grupie wiekowej, Rafał 18 w II grupie, natomiast Robert 23 w grupie III. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom z drobnymi upominkami ufundowanymi przez organizatorów.
     Podczas turnieju organizatorzy umożliwili wszystkim uczestnikom zwiedzenie muzeum Adama Mickiewicza w Śmiełowie, w którym przebywał wieszcz podczas pobytu w Wielkopolsce.
     Swoim wychowankom dopingowali opiekunowie przygotowujący uczniów do konkursu: pani Małgorzata Królikowska przygotowująca Martę oraz pani Danuta Mazur opiekująca się Rafałem. Pani Danusi Mazur, oraz Małgosi Królikowskiej przygotowującym uczniów do eliminacji w imieniu OSP Krzymów szczerze dziękujemy, za pracę włożoną w przygotowanie uczniów.   Na zakończenie konkursu wszyscy zostali zaproszeni na strażacką grochówkę.
 
 


 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Osób on-line

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
Copyright © 2009-2011   OSP Krzymów