Ostatnia aktualizacja:  2018-02-24 15:45:55

Gminny Turniej Strażacki w piłkę nożną o puchar Komendanta Gminnego

O godzinie 16-tej rozpoczął się na Orliku w Brzeźnie turniej drużyn OSP w piłkę nożną.

W turnieju udział wzięły wszystkie drużyny przy działających na terenie gminy jednostek OSP. Drużyny zagrały w systemie każdy z każdym, mecze odbywały się w czasie dwa razy po dziesięć minut. W wyniku rozgrywek pierwsze miejsce zajęła i zdobyła puchar drużyna z OSP Paprotnia. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z OSP Brzeźno, następnie drużyny z OSP Krzymów, Głodno, oraz Kałek.

W drużynie z OSP Brzeźno w turnieju brała udział i strzelała gole jedyna dziewczyna druhna Karolina Olejniczak.

Mecze sędziowali panowie Artur Młodziniak- koordynator Orlika w Brzeźnie, oraz pan Zbigniew Biernacki. Wręczenia pucharu dokonali pani Danuta Mazur- Przewodnicząca Rady Gminy w Krzymowie, oraz Komendant Gminny w Krzymowie Julian Tomicki.

Na zakończenie turnieju organizatorzy zapewnili pieczenie kiełbasek na ognisku.

Organizatorzy składają podziękowania osobom  zaangażowanym za udzieloną pomoc w organizacji turnieju, oraz zapewniają, że taki turniej będzie odbywał się cyklicznie co rok.