OSP

Krzymów

 
 

 
 
 
 
      Nasza remiza

 
 
 
 Ostatnia aktualizacja:  2018-04-21 09:58:55

 
 
 
 
 
Środa, 9 grudzień 2009
 
      9 grudnia odprowadziliśmy na cmentarz naszego kolegę-druha Marka Tomickiego. Druh Marek przez wiele lat pracował w naszej jednostce, będąc prezesem jednostki rozpoczął rozbudowę remizy. Był zawsze uśmiechnięty i życzliwy dla innych. W ostatniej drodze towarzyszyli mu druhowie z  naszej jednostki, OSP Paprotni, poczty sztandarowe Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Krzymowie, władze samorządowe gminy oraz licznie przybyli mieszkańcy Krzymowa i gminy.
 
 
 
Sobota, 16 październik 2009
 
     Taki scenariusz ćwiczeń został zaplanowany przez komendanta gminnego gminy Krzymów do zrealizowania na manewrach gminnych przez jednostki OSP z tej gminy. Manewry takie odbywają się od trzech lat, za każdym razem w innej miejscowości i na innych obiektach. Tym razem ćwiczenia odbyły się w dużym gospodarstwie rolnym, gdzie składowane są duże ilości siana i słomy, około 600 beli prasowanej słomy.
 
 
 

Niedziela, 16 sierpień 2009
 
     16 sierpnia druhowie powiatu konińskiego, którzy ukończyli co najmniej 55 lat wzięli udział w międzygminnych zawodach sportowo-rekreacyjnych jednostek OSP w kategorii „Oldboy”. Zawody te odbyły się w Jabłonce gmina Kleczew. W zawodach o tytuł najlepszej jednostki w tej kategorii udział wzięło siedem drużyn, (cztery reprezentujące gminę Kleczew oraz trzy reprezentacje Ochotniczych Straży Pożarnych z gmin: Krzymów, Golina oraz Kramsk).
 
 
 

Niedziela, 02 sierpień 2009
     
     Uroczysta msza święta w intencji strażaków gminy Krzymów rozpoczęła uroczystości przekazania samochodu ratowniczo-gaśniczego MAN dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzymowie.
 
 
 


Niedziela, 05 lipca 2009
 
     5 lipca w Paprotni, pow. koniński ziemski odbyły się Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze OSP gminy Krzymów. Łącznie w zawodach wzięło udział 9 drużyn: pięć w grupie A, trzy drużyny kobiece w grupie C, oraz jedna MDP CTIF dziewcząt z Krzymowa.
 
 
 
 

Sobota, 23 maj 2009
 
 
     Dzięki funduszom unijnym sześciu druhów z naszej jednostki  miało możliwość zdobyć umiejętności na kursie w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy uzyskując tytuł ratownika. 
 
 


Niedziela, 17 maj 2009
 
     W Głodnie, gmina Krzymów, 17 maja 2009 roku odbyły się gminne uroczystości Dnia Strażaka, połączone z przekazaniem dla miejscowej jednostki lekkiego samochodu gaśniczego
 
 
 
Wtorek, 17 marca 2009
 
     17 marca w Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Krzymowie, powiat koniński odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Łącznie w szrankach o tytuł najlepszego ucznia w tej dziedzinie stanęło 21 uczniów z siedmiu szkół podstawowych oraz 6gimnazjalistów z dwóch gimnazjów znajdujących się na terenie gminy.
 
 
 

Sobota, 7 marca 2009
 
     W sobotę 7 marca w Zespole Szkół im M. Kopernika rozegrane zostały eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej p.t.:„Młodzież zapobiega pożarom”.
     W szrankach stanęli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponad gimnazjalnych.
 
 
 

Piątek, 13 luty 2009
 
      OSP w Krzymowie wzbogaciła się o nowy średni samochód ratowniczo gaśniczy na podwoziu MAN-a 13.280 4x4.
 
 

 
 
Osób on-line

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
Copyright © 2009-2011   OSP Krzymów