Ostatnia aktualizacja:  2018-06-26 20:47:57

Konkurs plastyczny

Po raz kolejny w gminie Krzymów, powiat koniński odbyły się eliminacje gminne konkursu plastycznego o tematyce pożarniczej w której uczniowie szkół z terenu gminy pokazują prace strażaków podczas różnych działań ratowniczo-gaśniczych. Eliminacje odbyły 18 stycznia tym razem  w szkole podstawowej w Brzeźnie. W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych z Krzymowa, Borowa, Szczepidła, Brzeźna, Smólnika oraz gimnazjaliści z Krzymowa i Brzeźna. Nad wyborem najlepszych prac czuwało jury wyłonione z nauczycieli plastyki w składzie:

• przewodnicząca –Mirosława Wyrwińska
  • sekretarz- Beata Jabłońska
  •  członkowie- Elżbieta Komisarek, Roszak Aldona, Słowińska Alina, Urszula Kucharska

Najlepsze prace zostały wysłane do Biura Wojewódzkiego ZOSPRP w Poznaniu na eliminacje wojewódzkie. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie na zakończenie roku szkolnego otrzymują stosowne dyplomy, nagrody i upominki za udział. Konkurs plastyczny jest jedną z form współpracy strażaków ze szkołami.